SALE do -35% na wybrane produkty SPRAWDŹ

 

Czym jest styl kobiecy glamour?

Styl modowy kobiecy glamour to styl, który charakteryzuje się eleganckimi i zmysłowymi elementami. Glamour to termin odnoszący się do przepychu, blasku i wyjątkowości, a w modzie odnosi się do strojów, które dodają kobiecie elegancji, blasku i przyciągają uwagę.

W kobiecym stylu glamour dominują miękkie i delikatne tkaniny, takie jak jedwab, aksamit, tiul czy koronka. Elementy garderoby to przede wszystkim sukienki, zwiewne bluzki, eleganckie spodnie i spódnice, ozdobne buty na wysokim obcasie oraz wyraziste biżuteria. Kolorystyka w tym stylu to przede wszystkim odcienie czerwieni, złota, srebra oraz czerni.

W stylu glamour ważne są także dodatki, takie jak torebki, okulary przeciwsłoneczne, kapelusze, rękawiczki i biżuteria. Wszystkie te elementy mają pomóc w podkreśleniu kobiecości i zmysłowości.

Ważnym aspektem tego stylu jest również makijaż. Charakteryzuje się on mocnymi kolorami na ustach lub na oczach, delikatnym różem na policzkach oraz czarną kreską na powiece.

Kobiecy glamour to styl, który odwołuje się do przepychu, elegancji i zmysłowości. Elementy garderoby to przede wszystkim delikatne tkaniny, zwiewne sukienki, ozdobne buty oraz wyraziste dodatki i biżuteria. Wszystko to ma pomóc w podkreśleniu kobiecej urody i przyciągnięciu uwagi.

Skoro już znasz swój styl, czy jesteś gotowa użyć planera szafy kapsułowej, aby w Twojej garderobie znalazły się dokładnie te ubrania których potrzebujesz?

Używając naszego planera szafy kapsułowej

 

Posłuchaj historii dziewczyn,
które już zaczęły pracę z PLANEREM SZAFY KAPSUŁOWEJ

Slide 1

Dziewczyny, świetna robota z tym planerem. Mam 4 małe czarne !! CZTERY 🙈 W końcu zrobiłam tak, że podzieliłam moją ogromną szafę na pół. Do jednej części upchnelam wszystkie ubrania, a druga jest pusta i tam wkładam rekomendacje do mojego stylu z planera 🙂 Z basicu oprócz longsleeve mam wszystko i to po więcej niż jednej sztuce 😂

Slide 1

„Wasz planner jest jedynym narzedziem, który pokazuje jak zbudować szafę kapsułową, ale pod konkretny styl! W necie aż huczy od ebooków na temat szaf kapsułowych ale tak ogólnie a nie pod kątem danego stylu.

To jest genialne!😍”

Slide 1

Nieocenione narzędzie dla tych z nas, które czują się zagubione w gąszczu propozycji w sklepach.
Po prostu nie może być już prościej! 🙂

Slide 1

„Zaskakujące było dla mnie to, że styl, który mi wyszedł z quizu, faktycznie jest zgodny z tym co w małej części mam w szafie, a w dużej jak bym chciała się ubierać i co mi się podoba na innych. Jego nazwanie nadało kierunek - miałam takie: nooo taaak! faktycznie! :):) dodało mi 100 punktów do pewności siebie (francuski minimalizm - jak to brzmi!:)) a lista konkretnie wskazuje rodzaj ubrania - nie może być prościej:)”

Slide 1

„W momencie otwarcia pliku z planerem widać, że jest to narzędzie przygotowane bardzo profesjonalnie, a zarazem niezwykle proste w użyciu.
Dzięki planerowi już zaplanowałam podział swojej szafy na sektory - tak, żeby wyszczególnione ubrania bazowe mieć w jednym miejscu - co zapewne pomoże mi korzystać z nich bardziej świadomie.

Świetną wskazówką jest przeglądnięcie ubrań pod kątem stopnia zniszczenia oraz dopasowania do sylwetki. Podejrzewam, że bez tej informacji kilka rzeczy z listy odhaczyłabym bez zastanowienia "bo przecież je mam" - a tak naprawdę są niewygodne za małe/znoszone."

previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

Dla kogo przeznaczony jest Planer

Dla kobiet, które cały czas noszą i kupują to samo bo nie mają pomysłu na udane stylizacje

Dla kobiet kupujących impulsywnie przypadkowe ubrania, które często do siebie nie pasują

Dla każdej kobiety, która nie ma czasu na poszukiwania odpowiednich ubrań w sklepach

CO OTRZYMUJESZ?

Kupuj stylizacje a nie pojedyncze ubrania! Dzięki planerowi szafy kapsułowej już nigdy nie wrócisz z zakupów z niepotrzebnymi ciuchami, a ebook sprawi, że zawsze będziesz miała pomysł na stylizacje!