Kapsua to pierwsza marka odzieżowa, która nie będzie zachęcała Cię do zbędnych zakupów. Naszym celem jest przywrócenie jakości ubraniom, poprzez świadomą i bardzo staranną produkcję na każdym etapie.

Nasze kolekcje starannie planujemy i poświęcamy im tyle czasu ile potrzeba, by uzyskać pożądaną jakość. Z tego względu nie znajdziecie tu wielu modeli tych samych części garderoby, ponieważ skupiamy się na tym, by tworzyć mniej rzeczy ale takich, które skradną Wasze serca.

W poszanowaniu dla człowieka i środowiska, wybrane przez nas materiały posiadają certyfikaty, świadczące o ekologicznej i społecznie odpowiedzialnej produkcji (certyfikat GOTS), a wszystkie ubrania szyjemy w małej szwalni w Łodzi, wspierając lokalnych przedsiębiorców.

Mniej znaczy więcej

Kapsua to idea, którą chcemy Cię zarazić. To efekt wieloletnich poszukiwań idealnego stylu, krojów i kolorów. Chcemy Ci powiedzieć, że nie potrzebujesz wielu ubrań aby świetnie wyglądać, wystarczy wysoka jakość zamknięta w klasycznych krojach szafy kapsułowej, abyś mogła kupować mniej i nosić więcej.

Jakość rekompensuje tu niewielką ilość.  Chcemy, żebyś poczuła różnicę. Żebyś poczuła, że wyglądasz tak, jak zawsze chciałaś.