Darmowa dostawa przy zapisie na nasz newsletter

Styl - Francuski minimalizm

Czym jest styl francuski minimalizm?

Styl paryski w modzie jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych stylów modowych na świecie. Francuska stolica od dawna kojarzona jest z modą, elegancją i stylem, a styl paryski stanowi swoistą kwintesencję tych cech.

Oto kilka cech charakterystycznych stylu paryskiego w modzie:

  • Kultura detalu – to styl, który kładzie nacisk na detale. Ważne są drobne elementy, takie jak np. delikatne koronki, ozdobne guziki czy subtelne hafty.
  • Zmysłowa prostota – styl paryski to styl, który łączy prostotę z zmysłowością.
  • Nieformalny styl – styl paryski w modzie to także swoboda i nieformalność.
  • Elegancja i szyk – styl paryski w modzie to przede wszystkim elegancja, szyk i wyrafinowanie.
  • Klasyczne elementy garderoby – w stylu paryskim królują klasyczne elementy garderoby, takie jak np. marynarki, spódnice ołówkowe, koszule, buty na obcasie czy płaszcze. Te elementy garderoby są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody.
  • Wysokiej jakości materiały – francuskie kobiety kładą nacisk na jakość materiałów, z których są wykonane ich ubrania. Ważne są naturalne tkaniny, takie jak np. jedwab, wełna czy bawełna.
  • Neutralne kolory – francuski styl modowy preferuje neutralne kolory, takie jak np. biały, czarny, szary, beż czy granatowy. Te kolory są łatwe do łączenia i pasują do każdego typu urody.

Styl paryski w modzie to przede wszystkim elegancja, szyk, kultura detalu i prostota, która podkreśla naturalną urodę i kobiecość.

Skoro już znasz swój styl, czy jesteś gotowa użyć planera szafy kapsułowej, aby w Twojej garderobie znalazły się dokładnie te ubrania których potrzebujesz?

Używając naszego planera szafy kapsułowej

 

Posłuchaj historii dziewczyn,
które już zaczęły pracę z PLANEREM SZAFY KAPSUŁOWEJ

Slide 1

Dziewczyny, świetna robota z tym planerem. Mam 4 małe czarne !! CZTERY 🙈 W końcu zrobiłam tak, że podzieliłam moją ogromną szafę na pół. Do jednej części upchnelam wszystkie ubrania, a druga jest pusta i tam wkładam rekomendacje do mojego stylu z planera 🙂 Z basicu oprócz longsleeve mam wszystko i to po więcej niż jednej sztuce 😂

Slide 1

„Wasz planner jest jedynym narzedziem, który pokazuje jak zbudować szafę kapsułową, ale pod konkretny styl! W necie aż huczy od ebooków na temat szaf kapsułowych ale tak ogólnie a nie pod kątem danego stylu.

To jest genialne!😍”

Slide 1

Nieocenione narzędzie dla tych z nas, które czują się zagubione w gąszczu propozycji w sklepach.
Po prostu nie może być już prościej! 🙂

Slide 1

„Zaskakujące było dla mnie to, że styl, który mi wyszedł z quizu, faktycznie jest zgodny z tym co w małej części mam w szafie, a w dużej jak bym chciała się ubierać i co mi się podoba na innych. Jego nazwanie nadało kierunek - miałam takie: nooo taaak! faktycznie! :):) dodało mi 100 punktów do pewności siebie (francuski minimalizm - jak to brzmi!:)) a lista konkretnie wskazuje rodzaj ubrania - nie może być prościej:)”

Slide 1

„W momencie otwarcia pliku z planerem widać, że jest to narzędzie przygotowane bardzo profesjonalnie, a zarazem niezwykle proste w użyciu.
Dzięki planerowi już zaplanowałam podział swojej szafy na sektory - tak, żeby wyszczególnione ubrania bazowe mieć w jednym miejscu - co zapewne pomoże mi korzystać z nich bardziej świadomie.

Świetną wskazówką jest przeglądnięcie ubrań pod kątem stopnia zniszczenia oraz dopasowania do sylwetki. Podejrzewam, że bez tej informacji kilka rzeczy z listy odhaczyłabym bez zastanowienia "bo przecież je mam" - a tak naprawdę są niewygodne za małe/znoszone."

previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

Twoja wymarzona szafa pełna ubrań
w dobrych rozmiarach i pasujących do siebie
jest w zasięgu ręki!

Dla kogo przeznaczony jest planer
szafy kapsułowej?

Dla osób które nie wiedzą jak stworzyć szafę kapsułową pod swój styl

Dla osób kupujących impulsywnie przypadkowe ubrania, które często do siebie nie pasują

Dla osób, które chcą, aby w ich szafie zapanował ład i porządek

Kupuj stylizacje a nie ubrania!
Dzięki planerowi szafy kapsułowej już nigdy nie wrócisz z zakupów z niepotrzebnymi ubraniami!