SALE do -35% na wybrane produkty SPRAWDŹ

 

Czym jest styl retro nowoczesny?

Styl retro nowoczesny łączy w sobie elementy klasycznych stylów modowych z nowoczesnymi trendami, czyli łączy inspiracje z przeszłości z nowoczesnymi tkaninami i krojami.

W stylu retro nowoczesnym często pojawiają się elementy z lat 50., 60. i 70. XX wieku, takie jak klasyczne kroje sukienek, spódniczki w krateczkę, dzwonowate spodnie, bluzki z bufkami, marynarki z dużymi guzikami, a także kwadratowe okulary przeciwsłoneczne i buty na wysokim obcasie.

Jednocześnie, w stylu tym można znaleźć nowoczesne tkaniny i kroje, takie jak spodnie z wysokim stanem, bluzki z asymetrycznymi wycięciami, buty sportowe czy oversize’owe kurtki. Wśród tkanin przeważają materiały naturalne, jak bawełna czy len.

W stylu retro nowoczesnym dużą rolę odgrywają również dodatki, takie jak biżuteria inspirowana latami 60. i 70., torebki w stylu vintage, duże okulary przeciwsłoneczne, czapki i kapelusze.

W skrócie, styl retro nowoczesny to połączenie klasycznych elementów z nowoczesnymi tkaninami i krojami. Elementy garderoby to między innymi klasyczne sukienki, spodnie i bluzki, ale także nowoczesne spodnie z wysokim stanem i oversize’owe kurtki. Wszystko to dopełniają dodatki inspirowane modą z przeszłości, takie jak biżuteria, okulary przeciwsłoneczne i torebki.

retro

Skoro już znasz swój styl, czy jesteś gotowa użyć planera szafy kapsułowej, aby w Twojej garderobie znalazły się dokładnie te ubrania których potrzebujesz?

 

Używając naszego planera szafy kapsułowej

Przeczytaj historie kobiet, którym pomógł nasz
planer

Slide 1

Dziewczyny, świetna robota z tym planerem. Mam 4 małe czarne !! CZTERY 🙈 W końcu zrobiłam tak, że podzieliłam moją ogromną szafę na pół. Do jednej części upchnelam wszystkie ubrania, a druga jest pusta i tam wkładam rekomendacje do mojego stylu z planera 🙂 Z basicu oprócz longsleeve mam wszystko i to po więcej niż jednej sztuce 😂

Slide 1

„Wasz planner jest jedynym narzedziem, który pokazuje jak zbudować szafę kapsułową, ale pod konkretny styl! W necie aż huczy od ebooków na temat szaf kapsułowych ale tak ogólnie a nie pod kątem danego stylu.

To jest genialne!😍”

Slide 1

Nieocenione narzędzie dla tych z nas, które czują się zagubione w gąszczu propozycji w sklepach.
Po prostu nie może być już prościej! 🙂

Slide 1

„Zaskakujące było dla mnie to, że styl, który mi wyszedł z quizu, faktycznie jest zgodny z tym co w małej części mam w szafie, a w dużej jak bym chciała się ubierać i co mi się podoba na innych. Jego nazwanie nadało kierunek - miałam takie: nooo taaak! faktycznie! :):) dodało mi 100 punktów do pewności siebie (francuski minimalizm - jak to brzmi!:)) a lista konkretnie wskazuje rodzaj ubrania - nie może być prościej:)”

Slide 1

„W momencie otwarcia pliku z planerem widać, że jest to narzędzie przygotowane bardzo profesjonalnie, a zarazem niezwykle proste w użyciu.
Dzięki planerowi już zaplanowałam podział swojej szafy na sektory - tak, żeby wyszczególnione ubrania bazowe mieć w jednym miejscu - co zapewne pomoże mi korzystać z nich bardziej świadomie.

Świetną wskazówką jest przeglądnięcie ubrań pod kątem stopnia zniszczenia oraz dopasowania do sylwetki. Podejrzewam, że bez tej informacji kilka rzeczy z listy odhaczyłabym bez zastanowienia "bo przecież je mam" - a tak naprawdę są niewygodne za małe/znoszone."

previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

Dla kogo przeznaczony jest Planer

Dla kobiet, które cały czas noszą i kupują to samo bo nie mają pomysłu na udane stylizacje

Dla kobiet kupujących impulsywnie przypadkowe ubrania, które często do siebie nie pasują

Dla każdej kobiety, która nie ma czasu na poszukiwania odpowiednich ubrań w sklepach

CO OTRZYMUJESZ?

Kupuj stylizacje a nie pojedyncze ubrania!
Dzięki planerowi szafy kapsułowej już nigdy
nie wrócisz z zakupów z niepotrzebnymi ciuchami, a ebook sprawi, że zawsze będziesz miała pomysł na stylizacje!