Darmowa dostawa przy zapisie na nasz newsletter

Styl - Klasyczna elegancja

Czym jest styl klasyczna elegancja?

Styl modowy klasyczna elegancja” to połączenie prostoty, elegancji i wysokiej jakości. Charakteryzuje się on wyborem ponadczasowych krojów i klasycznych kolorów, które nigdy nie wychodzą z mody. Styl nie poddaje się przemijającym trendom.

Oto kilka cech charakterystycznych stylu klasycznej elegancji:

  • Proste, klasyczne kroje – królują tu proste kroje ubrań, które podkreślają sylwetkę, ale nie są przesadnie obcisłe ani niepraktyczne. Najpopularniejsze kroje to np. marynarki, spódnice ołówkowe, spodnie o klasycznym kroju, czy płaszcze.
  • Stonowane kolory – do klasycznej elegancji pasują neutralne kolory, takie jak: czarny, biel, beż, granat, szary. Taki kolorystyczny wybór pozwala na łatwe łączenie różnych elementów garderoby.
  • Najlepszej jakości materiały – w stylu klasycznej elegancji, ważne są materiały o wysokiej jakości, takie jak: wełna, jedwab, bawełna czy skóra. Taka jakość zapewnia trwałość ubrań i dobry wygląd.
  • Minimalistyczne dodatki – w klasycznej elegancji nie ma miejsca na nadmiar ozdób i biżuterii. Zamiast tego stawia się na minimalizm i eleganckie dodatki, takie jak: delikatne naszyjniki, klasyczne zegarki czy eleganckie buty.
  • Dbałość o szczegóły – w klasycznej elegancji ważne są detale i wykończenia. Warto zwrócić uwagę na nici, guziki, zapięcia i wszelkie elementy wykończeniowe, które wpływają na jakość i wygląd ubrań.
  • Szacunek dla tradycji – klasyczna elegancja to szacunek dla tradycji i zasad etykiety, takich jak np. noszenie marynarki do formalnych wyjść czy dobór odpowiedniego stroju na różnego rodzaju uroczystości.
  • Wygodne i dopasowane ubrania – w klasycznej elegancji ważne jest, aby ubrania były dopasowane do sylwetki i wygodne w noszeniu. Dzięki temu można czuć się komfortowo i swobodnie, co wpływa pozytywnie na całą stylizację.

Skoro już znasz swój styl, czy jesteś gotowa użyć planera szafy kapsułowej, aby w Twojej garderobie znalazły się dokładnie te ubrania których potrzebujesz?

Używając naszego planera szafy kapsułowej

 

Posłuchaj historii dziewczyn,
które już zaczęły pracę z PLANEREM SZAFY KAPSUŁOWEJ

Slide 1

Dziewczyny, świetna robota z tym planerem. Mam 4 małe czarne !! CZTERY 🙈 W końcu zrobiłam tak, że podzieliłam moją ogromną szafę na pół. Do jednej części upchnelam wszystkie ubrania, a druga jest pusta i tam wkładam rekomendacje do mojego stylu z planera 🙂 Z basicu oprócz longsleeve mam wszystko i to po więcej niż jednej sztuce 😂

Slide 1

„Wasz planner jest jedynym narzedziem, który pokazuje jak zbudować szafę kapsułową, ale pod konkretny styl! W necie aż huczy od ebooków na temat szaf kapsułowych ale tak ogólnie a nie pod kątem danego stylu.

To jest genialne!😍”

Slide 1

Nieocenione narzędzie dla tych z nas, które czują się zagubione w gąszczu propozycji w sklepach.
Po prostu nie może być już prościej! 🙂

Slide 1

„Zaskakujące było dla mnie to, że styl, który mi wyszedł z quizu, faktycznie jest zgodny z tym co w małej części mam w szafie, a w dużej jak bym chciała się ubierać i co mi się podoba na innych. Jego nazwanie nadało kierunek - miałam takie: nooo taaak! faktycznie! :):) dodało mi 100 punktów do pewności siebie (francuski minimalizm - jak to brzmi!:)) a lista konkretnie wskazuje rodzaj ubrania - nie może być prościej:)”

Slide 1

„W momencie otwarcia pliku z planerem widać, że jest to narzędzie przygotowane bardzo profesjonalnie, a zarazem niezwykle proste w użyciu.
Dzięki planerowi już zaplanowałam podział swojej szafy na sektory - tak, żeby wyszczególnione ubrania bazowe mieć w jednym miejscu - co zapewne pomoże mi korzystać z nich bardziej świadomie.

Świetną wskazówką jest przeglądnięcie ubrań pod kątem stopnia zniszczenia oraz dopasowania do sylwetki. Podejrzewam, że bez tej informacji kilka rzeczy z listy odhaczyłabym bez zastanowienia "bo przecież je mam" - a tak naprawdę są niewygodne za małe/znoszone."

previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

Twoja wymarzona szafa pełna ubrań
w dobrych rozmiarach i pasujących do siebie
jest w zasięgu ręki!

Dla kogo przeznaczony jest planer
szafy kapsułowej?

Dla osób które nie wiedzą jak stworzyć szafę kapsułową pod swój styl

Dla osób kupujących impulsywnie przypadkowe ubrania, które często do siebie nie pasują

Dla osób, które chcą, aby w ich szafie zapanował ład i porządek

Kupuj stylizacje a nie ubrania!
Dzięki planerowi szafy kapsułowej już nigdy nie wrócisz z zakupów z niepotrzebnymi ubraniami!